Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.

Sonic the Hedgehog CD - Info

11. října 2008 v 12:32 | XLightning |  Sonic the Hedgehog CD


Sonic the Hedgehog CD (nebo prostě Sonic CD)

(ソニック・ザ・ヘッジホッグCD, Sonikku za Hejjihoggu Shīdī)


Hra byla vydána v Japonsku 23. září 1993 , v Evropě v říjnu 1993, v USA 19. listopadu 1993. Hlavní zvláštností tohoto dílu Sonic sérií je,že každé kolo (level nebo taky lokaci...) můžete hrát ve třech různých variantách - Present (přítomnost), Past (minulost), Future (budoucnost). V každém levelu je takový "majáček" s nápisem Future/Past a když kolem nějakého rychle proletíte,tak vás to hodí do jiného času (např. když proletíte kolem Past,tak vás takové "hvězdčky" zanesou do minulosti-Past). Když jste v minulosti,tak už tam v tom levelu nebudete mít majáček s Past ale Future a naopak když jste v budoucnosti tak tam nebudete mít majáček s nápisem Future,ale Past :). (Docela blbě se to vyvětluje ale toho si nevšímejte XD.) Každý level má tři části,které mají uplně jiné prostředí v každém čase.
Když budete u cíle s aspoň 50-ti kroužky,tak můžete skočit do Special levelu XD do takového kruhu. Zde se poprvé objevila Amy Rose,kterou unesl Robotnik a Sonic ji musí zachránit.
Hudba je zde skvělá (ale ne tak jak v StH3 XD) a určitě si zamilujete song Sonic Boom XD. Sice starej song,ale náhodou mě se to líbí XD. Je to takový chytlavý XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama