Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.

Shadow the Hedgehog

13. září 2008 v 13:25 | XLightning |  Sonic - Postavy
Shadow the Hedgehog (jap. Shadō Za Hejjihoggu )
Věk: Byl stvořen před 50 lety,ale vypadá tak na 15 (lidských životů asi 17)
Výška: 100 cm
Váha: 35 kg
Postava vytvořená týmem pracujícím na herní sérii Sonic (Sonic Team) konkrétně ho nakreslil Yuji Uekawa. Shadow je Sonicův rival,ale na druhou stranu se v některých chvílích přátelili,když je ohrožoval stejný nepřítel. Shadow byl vytvořen před 50 lety supervědcem Geraldem Robotnikem a je nazýván jako "ultimátní forma života". I když byl dlouho v hlubokém spánku,pořád má hodně síly a vypadá mladě (a nestárne).
Shadow je anti-hrdina (záporák),ale ve hře Shadow the Hedgehog (kde je hlavní postava) se jeví jako hrdina - stejně jako Sonic. V této hře je taky ukázána jeho minulost,kdysi dávno když ho Robotnik stvořil,měl za úkol chránit vědcovu vnučku Mariu Robotnik. Vláda si myslela,že vědec pracuje na něčem ne moc dobrém, a tak uchystala útok,při kterém byla Maria zatřelena ve vesmírné základně Space Colony ARK a předtím než zemřela poslala v "truhle" Shadowa na Zemi (kde ho později o 50 let objevil Eggman). Byli něco jako bratr a sestra a Shadow si dává za vinu to,že nezabránil její smrti. Někdy vysedávali před sklem,za kterým byla vidět planeta Země a říkali si (nebo spíš Maria říkala) že by bylo skvělé a krásné bydlet na té planetě a že by tam jednou chtěla... . To se jí bohužel nesplnilo,Shadowovi ano.
Shadow ve hrách (některých) pracuje pro Eggmana spolu s Rouge,se kterou jsou dobří parťáci.
Ve hře Shadow the Hedgehog pracuje pro tajemného Black Dooma a střílí z pistole :D.
Shadow stejně jako Sonic může udělat super-transformaci,při které použije všech 7 chaos emeraldů a změní se na Supershadow. Může taky využívat jako Sonic Chaos control,tedy přemisťovat se z místa na místo. Další jeho útoky jsou Chaos Spear a Chaos Blast. Zvláštní je,že je skoro jako Sonic-je stejně akrobatický,umí vysoko skákat a dělá stejně jako Sonic Spin Attack a rychle běhá. Akorát že Shadow klouže,místo toho,aby rychle měnil nohy jako Sonic (blbě to napsáno,ale jinak to neumím vystvětlit :D.). Jejich rychlost je v některých hrách stejná,ale v některých (jako např. Sonic the Hedgehog na PS3) je Sonic mnohem rychlejší než Shadow.
Shadowova povaha je taková,že věčně bývá zamyšlený (a vypadá zamračeně),úkoly plní bez zbytečných keců,nerad se vyjadřuje (nebo spíš nemluví,když mu to nepřipadá nutné) a nedává najevo své city. Takže si s ostatními udržuje vztah,který není ani přátelský ani nepřátelský,spíš takový ten zlatý střed.
Není úplně bez emocí,když měla bomba vytvvořená Geraldem Robotnikem vybuchnout,Amy prosila Shadowa,aby pomohl zachránit planetu,Shadowovi se zjevila v mysli Maria a její poslední slova před její smrtí a Shadow si uvědomil,že Maria chtěla,aby všem pomáhal a pak jim tedy pomohl (v seriálu Sonic X to byl Chris namísto Amy,který ho prosil a Shadowovi maličko vytekla slza.)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Monika Monika | 16. března 2010 v 18:53 | Reagovat

Já si myslím že Shadow je mnohem lepší než Sonic.

2 shadowx shadowx | E-mail | 11. dubna 2010 v 12:37 | Reagovat

souhlasim

3 Silver Kitten<3(Leopardí oko) Silver Kitten<3(Leopardí oko) | Web | 21. května 2010 v 21:05 | Reagovat

jj

4 Bugi Busi Bugi Busi | Web | 18. srpna 2010 v 18:51 | Reagovat

nedivte se když je na půl tobot
mrkni na muj web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama