Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.

Dr. Ivo Robotnik (Eggman)

14. září 2008 v 12:11 | XLightning |  Sonic - Postavy
Doctor Ivo Robotnik (jap. ロボトニック, Dokutā Robotonikku nebo takyDoctor Eggmanドクター・エッグマン, Dokutā Egguman )
Věk: ???
Výška: 185 cm
Rasa: Člověk
Váha: 128 kg (v Adventures of StH má 317 kg !!! O_o)
Má rád stroje a mašiny a ze všeho nejvíc nesnáší Sonica. Je to hlavní záporák hry a úhlavní nepřítel Sonica. Snaží se vybudovat svůj vlastní Empire (ze všech živých bytostí na světě udělat stroje) ale pořád mu to kazí Sonic. Má IQ kolem 300 (povídá se,že Tails má kolem 400 O_o takže jsou to rivalové,kdo má lepší stroje XD). Jeho návrhář je Naoto Ōshima.
Děda Dr. Eggmana se jmenuje Gerald Robotnik,geniální zesnulý supervědec. Eggman to má po dědovi (tu inteligenci), ve strojích se velmi vyzná,tvoří pořád nové a nové a snaží se dobýt svět. Má zálusk na Chaos emeraldy,pomocí kterých by se mu to snadno podařilo,ale jak víme,Sonic ho vždy zastaví a Eggmanovi se dělají vrásky. Když Eggman vidí,že je Sonicem poražen,stáhne se a vztekle nadává a Sonic se jenom pošklebuje. Takže se nedá říct,že by se nějak extrémně nenáviděli,spíše spolu bojují kvůli tomu,že Sonicovi se nelíbí,co Eggman zamýšlí. Ne že by se chtěli zabít,jsou to takoví "přátelé-nepřátelé". Eggman někdy unáší Amy a Sonic musí Amy zachraňovat.
Jeho genialita ve strojích je až děsivá,vybudoval si velkou základnu ve vesmíru zvanou Death Egg.
Navzdory tomu,jak je inteligentní,se chová jak děcko-když prohraje,tak rozbíjí věci a vříská. Cpe se vším možným jídlem a proto je obézní. Navzdory jeho tloušťce dost dobře utíká,když jde do tuhého a on musí vzít nohy na ramena. Je egoistický.
V Sonic X jednou pomohl Sonikovi,takže nemůžu říct,že je ÚPLNĚ zlej,to ne,prostě Sonikovi pomohl,protože mu Sonic taky pomohl. Taže jakoby "splatil dluh" :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 KT8D5 KT8D5 | 1. července 2010 v 23:08 | Reagovat

chybí vám tam mokkun jako filmová postava

2 Bugi Busi Bugi Busi | Web | 18. srpna 2010 v 18:42 | Reagovat

mrkni na web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama