Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.

Září 2008

Cosmo

30. září 2008 v 17:06 | XLightning |  Sonic - Fans
Můj další spřátelená blog,jehož majitelem je Cosmo, je taky o Sonicovi a najdete tam spoustu obrázků a různých věcí ze Sonic :) . Majitel má nejradši Cosmo (vzpomínejme na ni v dobrém...)
a je to skvělý človíček :). Doufám že tam juknete! XDAnička

30. září 2008 v 17:01 | XLightning |  Sonic - Fans
Tak tady vám představím mého další spřáteleného človíčka,Aničku! XD Má ráda Lazy Town a taky zná Sonic :). Třokrát hurá pro Aninku !Dealtron

30. září 2008 v 16:56 | XLightning |  Sonic - Fans
Našla jsem mooc krásný web o Sonicovi ! Je tam mnoho věcí,od videí až po komixy,které Dealtron dělá sám XD. Doufám že tam mrknete je to tam hezký XD.SBčko Terky XD

30. září 2008 v 16:50 | XLightning |  XLightning deník
Mám nového spřáteleného človíčka - Terku! Má krásný blog o lvech (Lví král) a odtěďka jsme spřátelené XD.Sonic the Hedgehog 3 - Info

29. září 2008 v 6:44 | XLightning |  Sonic the Hedgehog 3


Sonic the Hedgehog 3
Tato hra byla vypuštěna 2. února 1994 a byla to naprosto bombastická hra! Vím to,protože jsem ovladač džela v mých vlastních rukách a já to fakt hrála! To bylo tak dávno... .
Zde se poprvé představil Knuckles,jeví se jako záporák. Hned na začátku vám sebral všechny Chaos Emeraldy a ukryl je po světě,mno vy je musíte samozřejmě najít (jako není to extra povinné, ale abyste měli hezké zakončení hry tak je radím všechny posbírat,není to těžké xD) a zničit Robotikovy plány dobýt svět. Yoyo,Robotik je zase zpět a byl to on,kdo nakecal Knuxovi,že Sonic chce ukrást jeho milovaný Master Emerald,mno Knux , dobrá duše, mu to samozřejmě uvěřil a proto sebral ty emeraldy.
Z hlediska grafického to je podobné jako StH2,ale samozřejmě tu jsou nějaké odlišnosti. Sonic má taky více schopností,je rychlejší,hbitější a hra zábavnější. A co teprve soundtrack! Určitě byste si zamilovali hudbu z Icecap Zone,která je fakt krásná (můžete si poslechnout,když si to putíte pod tímto článkem) . Tahle hra byla moje první,ani StH 1991 nebyla moje první,ale trojka. Asi proto si na ni pamatuji mnohem více než na StH 1991. Hrozně mě bavily bonusy,kde jste sbírali modré kuličky a kroužky a potom na konci (pokud jste udělali správně a nenajeli na červenou kuličku) dostali krásný emerald :). A poté,co máte všechny emeraldy + 50 kroužků,jste mohli 2x zmáčknout cuplík (kterým se skáče na ovladači) a ha! Supersonic se superrychlostí je na světě :). Pokud máte s sebou i Tailse,tak chudáček Tails nestíhá :D . Tails vám někdy může pomoct - pokud to hrajete dva lidi,tak ten,co ovládá Tailse vás může vynést do vzduchu,hodí se to,když si chcete vzít "televizku" (tak jsem tomu říkala kdysi,jsou to takové krabice kde je třeba život XD která je na těch výstupcích,kam Sonic skočit neumí (nebo nedosáhne).
Na tuhle hru vzpomínám ze všech Sonic her nejraději,dokážete si představit ty dlouhé hodiny,které jsem u toho proseděla (i se sestrou,mamkou a taťkou? XD) Asi ne... . V dnešní době to hraju na PS2 konzoli v Sonic Mega Collection Plus a hraju to moc ráda. Holt vzpomínky na dětství mám krásné... .


Tak tento song z hlavy nevyženu ani za miliardu let (eh....to jsem trošku přehnala s tou miliardou...tak stará asi nebudu )
Když si to člověk zapamatuje ještě jako malé děcko,tak si to těžko dokáže vyhnat z hlavy :) .

Moje videa

27. září 2008 v 18:00 | XLightning |  Sonic - Videa
Knuckles the Echidna - Ready Steady GO!!!
Sonic the Hedgehog - So far away
Sonics Memories
Sonic X Sadness
Sonic and Knuckles - Lover Reef
Tady jsou nějaké moje videa se Sonicem co jsem kdysi dělala XD

Sonic the Hedgehog 2 - Info

27. září 2008 v 17:23 | XLightning |  Sonic the Hedgehog 2


Sonic the Hedgehog 2
Tato hra byla na trh vypuštěna v listopadu r. 1992. (21. v Japonsku, 24 v Americe a Evropě). Opět to vyšlo na Mega Drive/Genesis konzoli. Tato hra prezentuje druhou hratelnou postavu (a tím pádem jednu z nejdůležitějších postav v StH vůbec) , Miles "Tailse" Prower,jednoduše Tails. Sonic a Tails se setkali někde na ostrově a hned se stali přáteli a rozhodli se zastavit Robotnika a jeho nedobré plány. Robotnik je naživu,po StH (1991) po finálním souboji utekl a teď se znovu chystá udeřit a podmanit si svět. Robotnik se dozvěděl o Sedm chaos emeraldech a začal je hledat. Vypustil na ostrov něco,z čeho se zvířata proměnila v jakési robotky a Sonic spolu s Tailsem se vydávají Robotnika zastavit.
V tomto dílu Sonic obdržel zbrusu novou schonost - přeměnu na SuperSonica pomocí všech Sedmi chaos emeraldů. Sonic se přemění,když získá 50 kroužků (rings) a vyskočí do vzduchu. Jeho ryhlost se zvýší a též i síla. Nevýhoda je,že jeho Superforma trvá až do té doby,než se počet nasbíraných kroužků zastaví na nule. Pak se Supersonic přemění zpět na modrého.
Já měla možnost hrát tuhle hru až teď (asi půl roku zpátky),kdysi jsem měla jen StH (1991) a StH3 a StH and Knuckles,ale tento díl jsem fakt hrála až teď. (V Sonic Mega Collection Plus na PS2). Opět mě oslnila hudba a jednoduchá hratelnost a příběh :) . Tento díl je (....byl...) jeden z nejprodávanějších a já už teď vím proč. Je to fakt nezapomenutelná hra.

Sonic the Hedgehog - Info

25. září 2008 v 17:32 | XLightning |  Sonic the Hedgehog 1991
Sonic The Hedgehog 1991
Revoluční hra,která byla kdysi šíleně známá po celém světě. Hlavní hrdina je zde samozřejmě Sonic the Hedgehog,modrý rychlý ježek běžíc rychlostí,kterou umí jenom auta a stíhačky. Sonic the Hedgehog byla vyrobena na SEGU (SEGA Mega Drive/Genesis),což je (nebo spíše BYLA) herní konzole. Hra vznikla kvůli tomu,že SEGA potřebovala vytvořit maskota,protože měli v té době konkurenci - Maria (na nintedo) - a tak se rozhodli pro Sonica. Hra měla fakt obrovský úspěch. Doposud je (pokud jsem četla správně) až 45 milionů kopií této hry.
Hra byla samozřejmě v 2D jednoduhé grafice se soundtrackem, na který se dá těžko zapomenout (já tuto hru hrála asi před jedenácti lety a doteď si pamatuji píseň Green Hill Zone!). Ve hře sbíráte Rings (prsteny/kroužky) a picáte (zabíjíte XD) vše,co se vám postaví do cesty. Na konci vás čeká boss a to Dr. Robotnik.
Na této hře pracovalli lidé říkající si Sonic Team,programátor Yuji Naka,designér Naoto Ōshima a spol.
Já si ještě pamatuji,že Sonic the Hedgehog vyšla na takovou krabičku (nebo jak to mám nazvat) , kterou jste vsunuli do SEGY a pak popadli ovladač a pařili až do rána... . Yo to bývaly časy...hrozně mě to bavilo. :) Podle mě je tahle hra ještě lepší než některé nové díly,které jsou na dnešní konzole (WII,PS2,PS3,PSP atd.. .) protože tohle byl fakticky origiální nápad,hra byla tak zábavná,tomu věřte... . Jde vidět,že si dali Sonic Team záležet na výrobě :).
V dnešní době se SEGA sehnat už nedá, bohužel (nebo že by ještě nějaký člověk mělt uto konzoli? tím si nejsem tak jistá...a kdyby někdo měl a chtěl prodat tak já bych měla zájem kdyžtak se ozvěte XD) ,ale bohudík existuje PS2,na který vyšla hra Sonic Mega Collection Plus,která zahrnuje i tuhle kdysi populární hru :). Takže kdo by si chtěl oprášit staré vzpomínky (pokud to někdo jako třeba já kdysi hrál),tak si to může koupit (a ještě za skvělou cenu :)).

Tak tohle je píseň,kterou z mojí paměti nevymažu ani po smrti. :)

Sonic Adventure 2 - Final Chase

25. září 2008 v 16:53 | XLightning |  Sonic - Texty Písní
SONIC ADVENTURE 2 - FINAL CHASE
I am the ultimate life, a flawless existence,
Nothing is unpredictable to me, nothing can surprise me.
I am the mystery of the world, I can tell it by the cold eyes,
I am the warrior, it's my way to go.

MAZEC SONG!

Sonic & Knuckles - Lover Reef (Lava Reef Remix)

25. září 2008 v 16:35 | XLightning |  Sonic - Texty Písní
(NAPROSTO BOMABASTICKÝ REMIX!!!!)
SONIC & KNUCKLES - LOVER REEF (LAVA REEF REMIX by OCREMIX)
There's a cold wind through
This sea of sand
And the sun's gone down
On our parting hands
So darling please
Don't let me go
Tread lightly on this
Bed of snow.
(chorus)
There's a fire lit
So let's unthaw now
Too cold and too far
We'll make it out somehow
We've turned to ice
And it's not our way to be
So let the earth quake
And melt with me.
Through the coldest nights
And dawning day
I will wait for you
In our hideaway
And our lips will meet
In the frozen air
When the shadows fall
I'll still be there.
When our emotions first ignited
It's like our hearts were never tired
My desires were set free
Was like a raging wildfire.
But now that spark has grown dark
We're now just dying embers
Afraid I'll end up all alone
Within these cold Decembers.
(chorus)
There's a fire lit
So let's unthaw now
Too cold and too far
We'll make it out somehow
We've turned to ice
And it's not our way to be
So let the earth quake
And melt with me.


Cosmo the Seedrian

25. září 2008 v 15:15 | XLightning |  Sonic - Postavy
Cosmo
Věk: 8
Výška: 78 cm
Váha: 19 kg
Rodina: sestra Galaxina,matka Hertia/Earthia a další...(nebyly zveřejněny jména)
Cosmo se objevuje pouze v seriálu Sonic X a to v dílech 53-78. Cosmo se narodila na jiné planetě než Sonic,moc daleko od Sonicova světa. Předtím,než se narodila,Metarex zaútočili na její město a celá jejich rasa se přesunula jinam,kde žili poklidně do té doby,než Metarex opět zničili její nový domov a spolu s domovem i její celou rodinu. Z nějakého důvodu nechali Cosmo naživu,když se pokoušela utéct a zvolili si jí jako špiona,dali jí do mozku zařízení,které se aktivovalo a Metarex mohli vidět a slyšet vše,co Cosmo.Cosmo o tom nevěděla až do té doby,co ji chtěl zavraždit Shadow,protože on věděl,že je Cosmo byť nevědomky špionem.Poté jí Metarex řekli "Dobrá práce Cosmo" a Tails ji napojil na přístroje a zjistil,že opravdu něco v tom mozku má. Cosmo se potom začala od ostatních stranit,aby jim neubližovala,když byla špion ale ostatní to tak neviděli. Mají ji rádi navzdory tomu co jí dali Metarex do mozku.
Poprvé se objevila na Sonicově planetě když Metarex zničili její domov. Přistála v raketě a byla v bezvědomí. Ostatním později řekla,že hledá "Legendárního hrdinu,který umí používat Chaos Control,Sonic the Hedgehog." Tails si ji hned na první pohled oblíbil a během příběhu se do sebe zamilovali. Cosmo je velmi hodná a milá,nikdy se nevzteká a hodně se spřátelila s Cream. S ostatními se taky snáší dobře.
Cosmo má na krku červené semínko,pomocí kterého zachránila Sonica a přátele. Na konci seriálu totiž z toho semínka vytvořila "odkaz" (link),pomocí kterého se ztotožnila se záhadnou černou planetou co vytvořil Metarex (vytvořená s vajíček planet (planet egg)) a na té planetě vyrost strom,což byla Cosmo. Byla to jediná cesta,jak zastavit Metarex a Cosmo to věděla a tak to udělala. Poté co tam vyrostl strom,řekla Tailsovi,aby na ni vystřelil z kanonu a tím Metarex zničí. Normální zbraně ani Supersonic se Supershadowem nefungovali. Tails hrozně brečel (mimochodem,Jetix verze Sonic X je mnohem odlišnější než od originální japonské a Tails tam není tak uřvaný,doporučuji skouknout japonskou verzi,abyste věděli,jak to bylo doopravdy) a nakonec to tlačítko zmáčkl a za hrozného pláče vystřelil SuperSonica a SuperShadowa z kanonu a tak zastavili Metarex.
Bohužel,Cosmo zaplatila svým životem za záchranu galaxie,ale nebyla smutná,umírala s úsměvem-vždycky si přála být v něčem užitečná pro ostatní a proto se stalo co se stalo.
Její hlavní schopností je to,že dokáže rozumět planetám,třeba cítí,jestli je planeta smutná,živá nebo mrtvá. Cosmo neumí bojovat (jak asi? O_o ) ale umí dopadnou bezpečně na zem z velké výšky (jak bylo viděno v dílu 53,když skočila z Tailsova X-Tornada).
Je hrozně smutné,co se stalo na konci.
Sonic našel po Cosmo jenom semínko,které dal Tailsovi.

Sonic Unleashed - Endless Possibility

25. září 2008 v 6:19 | XLightning |  Sonic - Texty Písní
SONIC UNLEASHED - ENDLESS POSIBILITY
This is my escape, I'm running through this world and I'm not looking back.
And I know I can go where no one's ever gone and I'm not looking back.
But how will I know when I get there....and how will I know when to leave?
We've all gotta start from somewhere,
It's right there for me, the possibilities are never ending.
I see it, I see it, and now it's all within my reach (endless possibility)
I see it, I see it now, it's always been inside of me
(and now I feel so free), endless possibility.
You're losing speed, you're losing your flow, but inside is a power you'll never know!
Runnin' out it's inside you!
You'd better all step back 'cause
I'm comin' through!
*instrumental*
I see it, I see it, and now it's all within my reach (endless possibility)
I see it, I see it now, it's always been inside of me (and now I feel so free),
endless possibility...
Endless possibility
(endless possibility)
Endless possibility
(endless possibility)


Sonic the Hedgehog (2006) - Dreams of an Absolution (LB vs JS Remix)

24. září 2008 v 21:30 | XLightning |  Sonic - Texty Písní
SONIC THE HEDGEHOG - DREAMS OF AN ABSOLUTION (THEME OF SILVER)
In the night-light, do you see what you dream?
All your troubles, are they all what they seem?
Look around you, then you may realize
All the creatures saw with the light.
And I might know of our future,
But then, you still control the past.
Only you know if you'll be together.
Only you know if we shall last!
In the night-light, do you still feel your pain?
For the valor you waited, never came!
If you were able, would you go change the past?
There's a furball with one last chance!
And I might know of our future,
But then you still control the past.
Only you know if you'll be together,
Tonight!
Cause every night I will save your life!
And every night I will be with you!
Cause every night I still lay awake,
And I dream of an absolution!
Cause every night I will make it right!
And every night I will come to you!
But every night it just stays the same,
In my dream of an absolution!
In the night-light, do you see what you dream?
All your triumph, and all you'll ever be?
Look around you, then you may realize,
Happiness lies trapped in misery!
And who knows what of our future?
We can all try to change the past.
Only you know if you'll be together,
Tonight!
Cause every night I will save your life!
And every night I will be with you!
Cause every night I still lay awake,
And I dream of an absolution!
'Cause every night I will make it right!
And every night I will come to you!
But every night it just stays the same,
In my dream of an absolution!


Sonic The Hedgehog OVA - Look-A-Like

24. září 2008 v 21:22 | XLightning |  Sonic - Texty Písní
SONIC THE HEDGEHOG OVA - LOOK A LIKE
On a Sunday, riding my bike I notice,
I notice different things that look alike
On a Sunday, riding my bike I notice,
I notice many, many things that look alike
Ice and water, steak and cow
Autumn this year and last year
Spark and burn, rain and cloud
A, B, C, D...
Tuesday,
Wednesday, so is Friday
How 'bout moons and headlights?
What I say and what I think
A, B, C, D, E, F...
'cause you're on the go
(cause you're on the go)
I was born (I was born)
In the memorai
(In the memorai)
By the flat of names
On a Sunday, riding my bike I notice,
I notice different things that look alike
On a Sunday, riding my bike I notice,
I notice many, many look alike
On this planet, drinking my coffee I notice,
I notice different things that are alike
On this planet, drinking my coffee I notice,
I notice many, many things that are alike
Everything is born from this planet
A number, a TV, even thoughts that entertain
Everything is out of this planet
A boyfriend, a pencil, even your new videos
And everything is...
On this planet, riding my bike I notice,
I notice different things that are alike
On this planet, riding my bike I notice,
I notice many, many look alike
On this planet, riding my bike I notice,
I notice different things that are alike
On this planet, riding my bike I notice,
I notice new and universal look alikes

Sonic Adventure 2 - Space Trip Steps

24. září 2008 v 21:22 | XLightning |  Sonic - Texty Písní
SONIC ADVENTURE 2 - SPACE TRIP STEPS
It's your main man,Knuckles
And we at Meteor Herd
You ready to go in space?
Help me get the Emeralds
Took a shuttle to space, and left from our homes
At least we with friends, and I'm not all alone
Bad thing was that the Emeralds spilled
Gotta to search space, man, time to get ill
What's this?
Can't fly or climb I just could float, hope
I don't die Meteors comin' my way, weavin', gotta go straight
Ain't a criminal, crime don't pay
Seen a crazy look, Eggman's face
Don't let it hit'cha, move
Don't let it hit'cha, move
Don't let it hit'cha, move, move
Don't let it hit'cha, move
Don't let it get'cha, groove
Don't let it get'cha, groove
Don't let it get'cha, groove, groove
Don't let it get'cha, groove
Don't let it hit'cha, move
Don't let it hit'cha, move
Don't let it hit'cha, move, move
Don't let it hit'cha, move
Don't let it get'cha, groove
Don't let it get'cha, groove
Don't let it get'cha, groove, groove
Don't let it get'cha, groove


Sonic Adventure 2 - Deeper

24. září 2008 v 21:22 | XLightning |  Sonic - Texty Písní
SONIC ADVENTURE 2 - DEEPER
This is Knuckles
And you've reached the Death Chamber
Death Chamber...
Death Chamber...
Death Chamber...
From front to back, all I see is thorns
I'm glad that I don't call this home Death Chamber...
Death Chamber...
Death Chamber...
A lot o' trick stuff
That makes you fall into a trap Death Chamber...
Death Chamber...
Death Chamber...
Eggman wants to steal us all
Keep the Emeralds and build a throne Death Chamber...
Death Chamber...
Death Chamber...
Not if I can help at all
I will not let him take it over Sonic, what are you doin' here?
I heard you were on a quest for the Master Emerald
You know you and me don't get along
I don't think that's the point right now,
Knuckles I know how much the Emerald means to you
And I wanna help get it back
Stop bein' stubborn and think
Well, I guess you're right
You're damn right,
Knuckles I know Eggman's secret station's here somewhere
All we have to do is find it
I know we'll need a key to get inside
That's our only way to find it, so let's go


Sonic Adventure 2 - Dive Into The Mellow

24. září 2008 v 21:22 | XLightning |  Sonic - Texty Písní
SONIC ADVENTURE 2 - DIVE INTO THE MELLOW
Everybody, flow with me
This is yo' boy, Knuckles
And this is Aquatic Mine C'mon, y'all
Let's take a dive in Aquatic Mine
Once was a coal pit, but now it's a water ride
Makes you wanna sit back, enjoy the life
And do the things you like doin', get to shine
It sure beats fightin' with the foes all the time
But I gotta do it, they always stay out o' line
Sometimes I wanna just chill and lamp
But I'm the protector of the Emeralds and Gems
I stay knuckled-up, I'm in a deep cut
I'm seein' skulls that burn, they tryin' to cut me off
Avoidin' my luck, I'm feelin' kind o' stuck
I'm in narrow hallways, runnin' like it's a ball game
Hand tracks be trackin' me to different doorways
In a maze, and I don't know what to do
Guaranteed, though,
I'm'a find the Emeralds
Don't call me Knuckles for nothin',
I can't lose
Sure beats fightin' with the foes all the time
But I gotta do it, they always stay out o' line
Sometimes I wanna just chill and lamp
But I'm the protector of the Emeralds and Gems
Stay knuckled-up, in a deep cut
I'm seein' skulls that burn, they tryin' to throw me off
Avoidin' my luck, I'm feelin' kind o' stuck
Don't call me Knuckles, give me the bucks

Sonic Adventure 2 - A Ghost´s Pumpkin Soup

24. září 2008 v 21:22 | XLightning |  Sonic - Texty Písní
SONIC ADVENTURE 2 - A GHOST´S PUMPKIN SOUP
You know me, the fightin' freak, Knuckles
And we're at Pumpkin Hill You ready?
I ain't gon' let it get to me, I'm just gon' creep
Down at Pumpkin Hill,
I gots'ta find my lost piece
I know that it's here, I can sense it in my feet
The Great Emerald's power allows me to fee
l I can't see a thing, but it's around somewhere
I'm gonna hold my head, 'cause
I have no fear This prob'ly seems crazy, crazy, a graveyard theory
A ghost tried to approach me and got leery
Ask him a question, and he vanished in a second
I'm walkin' through valleys, cryin' "pumpkin in the alley"
Didn't seem happy, but they sure tryin' to get me
Had to back 'em up with a fist, metal-cracker
I'm hearin' someone say,
"You a chicken, don't be scared"
It had to be the wind, 'cause nobody wasn't there
I searched and I searched as I climbed up the wall
And then I started to fly,
I went in deeper
Let it get to me, I'm just gon' creep
Down Pumpkin Hill, I gots'ta find my lost piece
I know that it's here,
I sense it in my feet The Great Emerald's power allows me to feel
I can't see a thing, but it's around somewhere
I gotta hold my head, I have no fear
It prob'ly seem crazy, crazy, a graveyard theory
A ghost tried to approach me, he got leery
This is Knuckles I fears none
It's the real deal when it comes to my name, kid
I ain't gon' let it get to me, I'm just gon' creep Down at Pumpkin Hill,
I gots'ta find my lost piece
I know that it's here,
I can sense it in my feet The Great Emerald's power allows me to feel
I can't see a thing, but it's around somewhere
I'm gonna hold my head, 'cause I have no fear
This prob'ly seems crazy, crazy, a graveyard theory
A ghost tried to approach me and got leery
Ask him a question, and he vanished in a second
I'm walkin' through valleys, cryin' "pumpkin in the alley"
Didn't seem happy, but they sure tryin' to get me
Had to back 'em up with a fist, metal-cracker I'm hearin' someone say,
"You a chicken, don't be scared"
It had to be the wind, 'cause nobody wasn't there
I searched and I searched as
I climbed up the wall
And then I started to fly, I went in deeper
Let it get to me, I'm just gon' creep Down Pumpkin Hill,
I gots'ta find my lost piece I know that it's here,
I sense it in my feet The Great Emerald's power allows me to feel
I can't see a thing, but it's around somewhere
I gotta hold my head,
I have no fear
It prob'ly seem crazy, crazy, a graveyard theory
A ghost tried to approach me, he got leery
Spooky up in here It's crazy in here
We still gon' keep it goin'
I'm Knuckles
Nobody scares me
Whoever want it, bring it
I don't care
We can do this
Then come step up to the plate
To meet your match
It ain't no thang

Sonic Adventure 2 - Rhythm And Balance

24. září 2008 v 21:22 | XLightning |  Sonic - Texty Písní
SONIC ADVENTURE 2 - RHYTHM AND BALANCE
Oh, yeah, hurry to the unexplored land
Don't mind steep slopes or any obstacles
Oh, yeah, hurry to the unexplored land
I'm not scared at all
But are you scared at somethin'?
Oh, yeah, hurry to the unexplored land
I don't mind any laws or any obstacles
Oh, yeah, hurry to the unexplored land
I'm not scared at all
I don't wanna hear you
Wanna hear you...
Shadow, don't make me upset
I don't wanna hear you
Shadow, don't make me upset
You are frightened at somethin'
Oh, yeah, hurry to the unexplored land
I don't mind any laws or any obstacles
Oh, yeah, hurry to the unexplored land
I'm not scared at all I don't wanna hear you
Shadow, don't make me upset
Shadow, don't make me upset

Sonic Adventure 2 - The Supernatural

24. září 2008 v 21:22 | XLightning |  Sonic - Texty Písní
SONIC ADVENTURE 2 - THE SUPERNATURAL
I'm the Ultimate Life
A flawless existence
Nothing is unpredictabe to me
Nothing can surprise me
I'm the mystery of the world
I can tell it by their cold eyes
I'm the warrior
It's my way to go
Give me your huge potential
With your fluid motion
Just
Tell me the truth
Are you really the Ultimate Life?
Just
Nothing is unpredictabe to me
Nothing can surprise me
I'm the mystery of the world
I can tell it by their cold eyes
Just move
It's the time
Just move
It's the time for you
Just move
It's the time
Just move
It's the time for you